...

İnsan Kaynakları

POYRAZ BOYA APRE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ni bugünlere getiren ve gelecekte de aynı güven ve kalite bilinci ile var olmasını sağlayacak olan en önemli değerimiz, özveri ve bağlılıkla çalışan yüksek nitelikli ve profesyonel çalışanlarımızdır.

Poyraz Boyahanesi’nde herkes işinin lideridir. Tecrübeli organizasyon yapımız her bireyin işi ile ilgili konularda sorumluluk alması ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır. Şirketimiz tüm çalışanlarımızın sürekli gelişmeleri ve ilerlemeleri için gerekli çevre koşullarını sağlar.

Poyraz Boyahanesi’nde  İnsan Kaynakları, şirket yönetiminin stratejik ortağıdır. Proaktif ve yenilikçi yaklaşımı ile şirketimizin hedefleri doğrultusunda, ortaklaşa hareket ederek, başarıya giden yolda çağdaş insan kaynakları uygulamalarının yürütülmesi için çalışır. Poyraz Boyahanesi’nde İnsan Kaynaklarının temel sorumlulukları; kurum kültürümüze uygun nitelikli çalışanları aramıza kazandırmak, iş gerekleri ve bireysel ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve tecrübe desteği vererek geliştirmek, gelişim ve performanslarının takipçisi olmak, başarıları oranında toplam kazançtan pay almalarını sağlamak, kişisel yolları ile şirket rotasını uyumlu hale getirmek, Poyraz Boyahanesi çalışanı olmaktan gurur ve mutluluk duymalarını sağlamak ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gerekli ortamı oluşturarak sürekliliğini sağlamaktır.

Lütfen CV'nizi info@poyrazboya.com adresine gönderiniz. Yetkili çalışma arkadaşımız sizinle iletişime geçecektir.